Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ханзе Агрі Україна»  підприємство на аграрному ринку України та Європи. Компанія здійснює виробництво сільськогосподарської продукції, її доробку, зберігання та продаж в Україні та за її межами, здійснює поставки мінеральних добрив, насіння для сільськогосподарських товаровиробників. Компанія займає значну частку ринку продажу зерна та мінеральних добрив у Сумській, Чернігівській та Полтавській областях. 

Наша структура

Ханзе Агрі Україна створена у 2017 році засновниками потужних та успішних промислових, сільськогосподарських та торговельних підприємств, які  добре відомі не тільки в Україні, а й за її межами:

  • ТОВ «Гуала Кложерс Україна» та ТОВ «Гуалапак Україна» – українські представники світових лідерів з виробництва пакувальних матеріалів, які спільно входять до міжнародних груп Guala Closures Group та Guala Pack Group;
  • АТ «Технологія» – один з лідерів у виробництві пакувальних матеріалів на території України;
  • ТОВ «Сіейті» – торговельне та інвестуюче підприємство, один з лідерів серед зернотрейдерів у Сумській області.

Наші цінності

Нашими основними цінностями ведення бізнесу та співпраці з партнерами є відкритість, рівність, повага та відповідальність. Компанії Групи мають стабільно високий рівень фінансової стійкості та довіри партнерів.

Дотримуючись цих цінностей компанія ХАНЗЕ АГРІ УКРАЇНА має на меті побудувати міцні та довгострокові відносини з підприємствами, як національними так і міжнародними, заради досягнення спільного успіху та стабільного розвитку всієї аграрної галузі України.

Річні звіти